Офтальмологічний центр Дмитра Горячева

Про центр

Офтальмологічний центр Дмитра Горячева - це досвідчені фахівці, сучасне обладнання, та високий рівень обслуговування. Все, що заважає вам бачити чітко та ясно - ми вирішимо в найкоротші терміни, безболісно та якісно. Ми постійно вдосконалюємося, щоб ви могли отримати широкий спектр послуг найбільш якісно та за прийнятними цінами.

В нашій команді - найдосвідченіші фахівці із різною спеціалізацією. Очолює клініку - Дмитро Горячев, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, лікар-офтальмолог, офтальмохірург, має 13 років професійного досвіду, провів десятки тисяч операцій на очах. Також вам допоможуть наші фахові лікарі-офтальмологи, офтальмохірурги, дитячі офтальмологи, ексімерлазерні хірурги, спеціалісти з ортокератології, мультидіагности, окулопластичні хірурги та фахівці з б’юті медицини.

Ми пропонуємо велику кількість офтальмологічних процедур.

Лазерна корекція зору

Відновимо гостроти зору всього за 15 хвилин. Мільйони людей у всьому світі вже зробили лазерну корекцію. Дана процедура показана при міопії (короткозорості), гіперметропії (далекозорості) і астигматизмі. Наш WaveLight Allegretto Wave Eye-Q Laser (Alcon, США) є одним із найнадійніших лазерів для корекції зору.

Діагностика

Попередження хвороб очей швидко та безпечно. Завдяки сучасному обладнанню наші спеціалісти швидко та безпечно визначать стан здоров'я ваших очей. Підберуть для вас індивідуальний план лікування або ж порекомендують всі необхідні заходи для покращення та збереження вашого зору.

Лікування катаракти

Швидке та безболісне лікування за лічені хвилини. В сучасних умовах, видалення катаракти є однією з найбільш поширених і успішних процедур в офтальмології. В нашій клініці операцію проводить один з найкраших офтальмохірургів в Україні з досвідом роботи більше 10 років.

Лікування глаукоми

Найкращий метод лікування - на основі комплексного обстеження - порадять наші лікарі. За коректного та своєчасного втручання фахівців вдасться уповільнити розвиток хвороби. Ми порекомендуємо найкращий метод лікування, який підійде саме вам: медикаментозне лікування, антиглаукомна операція або лазерне лікування.

Лазерне лікування сітківки

Застосовуємо новітнє обладнання при таких захворюваннях, як: діабетична ретинопатія, глаукома, периферична дегенерація сітківки, локальне відшарування сітківки, тромбоз судин сітківки.

Хірургія сітківки та внутрішньоочні ін'єкції

Найскладніші офтальмологічні операції у нестандартних випадках захворювань. Безболісні та індивідуально дібрані програми ін’єкцій.Ми використовуємо інноваційну технологію - систему NGENUITY від компанії Alcon, яка дає можливість хірургу не дивитись в окуляр мікроскопа. Зображення спіціаліст отримує в 3D форматі на спеціальному екрані, що дає кращу візуалізацію і можливість провести операцію на найвищому рівні.

Окулопластична хірургія

Це хірургія ока, що виправляє додатки очного яблука - повіки, очні м’язи, слізні протоки. Наші фахівці, що мають великий досвід у таких операціях, швидко та безболісно виправлять всі недоліки і повернуть вашим очам здоровий та естетично красивий вигляд.

Нічні лінзи

Це спеціальні лінзи, які мають форму зворотної геометрії. Особлива конструкція цих лінз після 8 годинного носіння, тобто під час сну, забезпечує максимальну гостроту зору без будь-якої додаткової корекції на термін 24 і більше годин. Ми допоможемо дібрати необхідний для вас комплект лінз.

Щоб записатися на прийом до наших фахівців - зателефонуйте за номером телефону, або надішліть запит онлайн. Ми доберемо найкращий метод лікування, що підійде саме вам!