Офтальмологічний центр Дмитра Горячева

Обладнання

Система NGENUITY від компанії Alcon

NGENUITY

AlconСША

Система NGENUITY від компанії Alcon - інноваційна технологія, яка дає можливість більше не дивитись в окуляр мікроскопа при виконанні офтальмохірургічних операцій! Лікар одягає 3Д окуляри і дивиться на екран монітора з діагоналлю 35 дюймів, де отримує чітке зображення. Якість зображення дає можливість виконувати абсолютно всі види хірургічних втручань при катаракті, глаукомі, хірургії скловидного тіла, сітківки та лазерній корекції зору.

Ця технологія дозволяє виконувати операції швидше та якісніше, хірург відчуває себе більш комфортно та впевнено, а це дає пряму перевагу для всіх пацієнтів. Система візуалізації NGENUITY - бачити більше, робити краще!

Пристрій REVO NX 130

REVO NX 130

Optopol TechnologyПольща

Оптичний когерентний томограф REVO NX 130 забезпечує високу якість зображення за рахунок супершвидкості сканів - 130000 в секунду. Технологія iTracking™ усувається феномен миготіння та руху очей, що дає найвищу роздільну здатність зображень з максимальною можливістю виявлення захворювань заднього відрізку ока на ранніх стадіях розвитку.

Цей прилад включає в собі функції оптичної ангіографіі судин сітківки, оптичної когерентної томографії сітківки, діагностики та аналізу глаукоми, оптичної біометрії та топографії рогівки.

Пристрій Constellation Vision System

Constellation Vision System

AlconСША

Це багатофункціональна хірургічна машина, яка дає можливість проводити операції на передньому та задньому відрізках ока (катаракта будь-якої складності та ступеню щільності, відшарування сітківки, макулярний розрив, гемофтальм, помутніння скловидного тіла, проліферативна діабетична ретинопатія, люксація кришталика).

Пристрій Sirius

Sirius

CSOІталія

Sirius - це унікальний діагностичний прилад, який поєднує в собі три апарати (Шеймфлюх камеру, кератотопограф з диском Плацидо та аберометр).

Це дає можливість надто точно провести діагностику перед лазерною корекцією зору, за рахунок визначення пахіметрії, висоти, кривизни, та діоптрійної сили обох поверхонь рогівки, та виявити такі захворювання як кератоконус і кератоглобус.

Завдяки двом відеокамерам можно знімати «наживо» рогівку і передню камеру ока та візуалізувати їх на екрані комп’ютера.

Пристрій COBRA+

COBRA+

CSOІталія

COBRA+ - це медичний прилад для дослідження сітківки очного дна.

COBRA+ являє собою немідріатичну фундус-камеру, яка була розроблена для огляду, зйомки та опрацювання зображення сітківки в офтальмологічній практиці.

COBRA+ забезпечує чітку та детальну візуалізацію всього зображення очного дна з реальним оглядом поля 50° x 45°. COBRA+ обробляє зображення сітківки з мінімальною експозицією спалаху, мінімізуючи дискомфорт для пацієнта. COBRA+ отримує зображення сітківки навіть тоді, коли зіниця звужена.

Пристрій Vitra 810

Vitra 810

Quantel MedicalФраниція

Це унікальна лазерна система, яка поєднує в собі функції лікування глаукоми у двох режимах циклофотокоагуляції при термінальній стадії та субциклофотокоагуляції при розвинутій та інших стадіях глаукоми.

Також цей лазер використовується для транспупілярної термо-терапії пухлин судинної оболонки ока, та при вологій формі вікової макулярної дегенерації сітківки.

Пристрій HS HI-R 900A

HS HI-R 900A

Haag StreitНімеччина

Операційний мікроскоп преміум класу. Запатентована, виключно велика стереобаза, забезпечує максимально якісне зображення для хірурга під час операції.

Мікроскоп дає можливість проводити весь спектр мікрохірургічних втручань як на передньому так і на задньому відрізку ока за допомогою інвертованого офтальмоскопа EIBOS 2.

Пристрій WaveLight Allegretto Wave Eye-Q Laser

WaveLight Allegretto Wave Eye-Q Laser

AlconСША

WaveLight Allegretto Wave Eye-Q Laser є одним із найнадійніших лазерів для корекції зору. Лазерна система забезпечує точну і безпечну роботу на високій швидкості. А також лазер обладнаний системою спостереження за рухами очей під час операції, що дозволяє здійснювати високоточний вплив кожного лазерного імпульсу на рогівку.

Дані параметри лазеру дозволяють проводити корекцію зору і досягати успішних результатів, навіть при високих ступенях порушень рефракції.

Пристрій Supra 532

Supra 532

Quantel MedicalФраниція

Офтальмологічний лазер Supra 532 nm призначений для лазерного лікування діабетичної ретинопатії, тромбозу вен сітківки, проведення профілактичної лазеркоагуляції сітківки перед ексімерлазерною корекцією зору, при наявності дегенеративних змін, розривах та локального відшарування сітківки.